הכלי DIY

שוב, שיפוץ הדירה כאשר בדחיפות לצורך, הוא עובר בחנות חומרה, בכל הנוגע כלי הכרחי. הקירות צריכים להיות החדשים או מאגר חומרה, נצבע מחדש, אין בעיה, יש מבחר גדול מוכן. באפשרותך לקחת גם את הכלי הדרוש לדף הבית. יש אכן כעת פעמים טפטי איכויות שונות. טפט מובלט, טפט פרופיל או woodchip.

ישנם צבעים-הקיר שונות, מתאים הרהיטים. גם עם קצף המודרנית טפטי בעיצובים מסוגננים תוכל להפליא לעטר את הקירות. עם זאת, רנר מוחלטת טפט ארוגים, הנה טפט בקלות. הדבק מגיע ישירות על הקיר ועל הטפט מודבק על אותו. מאגר חומרה יש את המוצרים הנכון כל טעם ותקציב בכל. יש כלי הצעות הגדול בכל חנות חומרה, סדנת בבירור היטב מלא בתיבות עד חיתוך, הכל זמין בחנות חומרה במחירים מצוינים. אם קיר הוא משהו לא בסדר, ניתן לתקן להפליא אלה עם חלוניות רב-תכליתי, עץ בנראה קיר בכל חדר שווה יותר אינטימי. קיימים לוחות עבור התקנה רציף נוחה בסוגים שונים של עץ וצבעים בחנויות חומרה כל, עם הכלי המתאים.

יש גם שטיחים יפה של כל הקטגוריות בחנות חומרה. Laminate היקר אשר עברו על אדמתו, מקבל הימני בחנות חומרה. יש ריצוף למינציה בדרכים שונות. ללא דבק לחץ על טכנולוגיית עותקים משוכפלים של אשור, רויאל, אדר המלכותי, אלון עשן או Merbau. Laminate ריצוף פרוש המראה עם מרקם דמוי קרמיקה, פוגה המישוש תלת-ממד, מתאים במיוחד על חימום רצפתי של מים חמים. פרקט שעם יהיה חלופה. זה פרקט פרוסה על-ידי יישום plug-in ללא שימוש בדבק, מוכן עבור החיים, חמישה אטום כולל שעם הוא בידוד קול, fußwarm wärmeisolierend ב decors שונים. בשוק הבנייה, קיימות כל הקומות אלה כדי לבחור. מאגר חומרה מציע הכלי מתאים לשיפוצים שונים בבית או בבית. את מאגר חומרה מציעה צבעים יפים ביותר בגוונים כל או גם miscible. אם במקום זאת ברצונך לצבוע על טפט שלו, כמו טפט חדש, לקבל החומרה לאחסן גוונים יפה שווה גם למברשות המתאים, לצבוע גלילים. כלים מכל הסוגים בכל הזדמנות שלקבל בחנות חומרה.