בריאות הפה עם תרופות טבעיות

תחת החניכיים זה שורש השן. כמה שיניים יש רק הבסיס, לטייל, premolars יש 4 אמיתי לכל. בתוך השן מתחת אמייל, הוא חומר רגיש בעל מבנה כגון העצמות, הנקרא זגוגית השן. חומר זה הוא רגיש כיוון שהיא מקשרת בין העצבים המרכזית בתוך ספרות זולה של השן. זגוגית השן מבסיס מתחת gingiva מכוסה Cementum – עצם דמוי חומר שבו קרום חניכיים הם atacha. קרום זה מאגד שורש השן על עצם הלסת. כשלקוח התא המרכזי של השן והוא מכיל כלי הדם שסיפק אוכל השן. הוא מכיל גם העצבים קטנים הם רגישים חמים וקרים, להילחם נגד החיידקים בעזרת תאי הדם הלבנים.

ספרות זולה מורחב כדי ליצור ערוץ הבסיס מתחבר עם הרקמה שמסביב עם פתיחה Cementum לפיו המקור של העצבים של השן, הדם לספק לעיסת הרקמה שמסביב. יש באופן טבעי הוא הרבה ניתן לעשות כדי להציל את השיניים והחניכיים בריא. היגיינה טובה של אורלי יכול לסייע לשמור על השיניים והחניכיים חינם אוכל, דעיכה, קבועים chequeoes שיניים מומלצים במיוחד. אם שן שבורה או מעד, הוא למלא או להיות במהירות קבועה – שברים או סדקים אמייל השן וצבעי אמאיל ניתן טופס פתיחה הבשר, מה שהופך אותו פגיע. להימנע מזונות סוכר, מברשת השיניים אחרי כל ארוחה הראשי. . למעשה, אותם שלא נעשה ברפואה מסורתית במשך אלפי שנים כדי לתמוך היגיינה אורלי.

שקול. הוא תומך גם המבנים של השן, חניכיים בריאות הפה של הפה סה כ, ללא תופעות לוואי מזיקות. סעד זה מכיל מבחר חומרים ההומאופתי ידוע להתמודד עם תסיסה השיניים או החניכיים. ** Acidum salicylicum 6 c משמשת לטיפול כאב החודר, כמו גם את החניכיים בדוגמא, – נפוחות ואדום לעיתים קרובות מלווה את הנשימה רע. ** Silicea 6 X נעשה כאשר יש רגישות קר (בפה), לקידום בריאות העצם, אשר מועילים הלסת. ** Belladonna 30 c הוא כאב, נפיחות – נותן גם ילדים כאב בחלוקה ובמיון. ** סול מרקורי 12 c יעיל למגוון רחב של תנאים המלווים רגישות עם החום, הקור. ** Ferrum phos 6 X מסתגלת חולים הסובלים שלוותה אנרגיה נמוכה עם כאב פתאומי. ** Hepar sulph 12 c מאיצה את תהליכי הריפוי הטבעי בגוף. עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלות שעשויות להיות אדם מאושר ובריא יותר.